فضایی برای به اشتراک گذاشتن تحلیل های ناظر بر تحولات و آموزه های حقوق | زندگی بهتر در سایه ی اخلاق و فرهنگ حقوقی

حمایت های ما

الف. ارسال اطلاعات رویدادها و فراخوان مقاله

– دانشگاه ها، سازمان ها، نهادها و تمامی اشخاص حقیقی که زیرنظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت دارند و یا به نحوی مجوز انجام فعالیت های خود را از سازمان های ذی صلاح دریافت کرده اند، می توانند اطلاعات مربوط به فراخوان مقاله یا رویدادهای خود را جهت درج در مجله، برای روابط عمومی ارسال نمایند.

– ارسال مطالب باید از طریق رایانامه (ایمیل) سازمانی صورت پذیرد؛ نهادها می توانند جهت تسهیل و تسریع در برقراری ارتباط با مجله، یک یا چند نفر رابط معرفی نمایند تا نسبت به ارسال مطالب از طریق رایانامه (ایمیل) غیر سازمانی (شخصی) اقدام نمایند. معرفی ایشان باید از طریق رایانامه (ایمیل) سازمانی صورت گیرد.

– مخاطبین حق دارند تا اطلاعات را به صورت کامل ملاحظه نمایند؛ از این رو، مطالب باید با جزئیات و کاملاً شفاف و بدون ابهام برای مجله ارسال شود. نهاد برگزار کننده، زمان و مکان برگزاری، نام سخنرانان و مدرسین، اطلاعات تماس با دبیرخانه، میزان شهریه و سایر موارد مهم باید در خبر ارسالی مشخص شوند.

– اطلاعات رویدادها باید دو روز پیش از برگزاری و فراخوان چکیده مقاله باید بیست روز پیش از اتمام مهلت برای مجله ارسال شود.

– مطالب ارسالی باید در قالب فایل ورد برای مجله ارسال شود. لوگوی نهاد اصلی برگزار کننده و پوستر (در صورتی که طراحی شده است)، نیز باید ارسال شود.

– نهادهایی که برای برگزاری همایش های خود مبلغی دریافت می نمایند، ابتدا باید لوگوی مجله را در زمرۀ حامیان همایش قرار دهند و سپس در چارچوب سیاست ها و قوانین مجله، مطالب خود را جهت اطلاع رسانی ارسال نمایند.

 

 ب. پیوندها

– سایت های حقوقی می توانند جهت تبادل لینک با روابط عمومی مجله مکاتبه نمایند.

– تبادل لینک در صورتیکه سایت درخواست دهنده استانداردهای مورد نظر مجله را داشته باشد، انجام می پذیرد.

 

 ج. تبلیغات

– کادر بزرگ بالا در صفحات غیرنخست، جهت تبلیغات در مجله مورد استفاده قرار می گیرد.

– برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تبلیغات از طریق رایانامه (ایمیل) سازمانی با روابط عمومی مجله مکاتبه نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.