فضایی برای به اشتراک گذاشتن تحلیل های ناظر بر تحولات و آموزه های حقوق | زندگی بهتر در سایه ی اخلاق و فرهنگ حقوقی

مجوز ها و نمایه ها

دو فصلنامه “سلام قانون” ، نشریه ای تخصصی در حوزه مبانی نظام حقوقی ایران با تاکید بر آموزه های حقوق بین الملل می باشد. و با سرلوحه قراردادن شعار “اخلاق و فرهنگ حقوقی” و در راستای مطالعه، شناسایی و ترویج  مبانی و مقتضیات حقوق بین الملل و بسط و گسترش حقوق به زبان ساده در جهت ایجاد فضایی برای به اشتراک گذاشتن تحلیل های ناظر بر تحولات و آموزه های این رشته ایجاد گردیده است.

این مجله جهت انتشار نتیجه پژوهش ها و مطالعات صورت گرفته در کمیسیونهای تخصصی خود و دستاوردهای علمی علاقمندان به حوزه حقوق بین الملل در قالب نشریه ای با رویکرد علمی- پژوهشی ، با همکاری تنی چند از اساتید شاخص  نسبت به اخذ مجوز دو فصلنامه “سلام قانون” به شماره ۷۶۹۱۹ در تاریخ دوازدهم بهمن ماه نود و چهار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام نمود و اخذ مجوز و تاییدیه علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز – منطبق بر آئین نامه تعیین اعتبار نشریات علمی کشور مصوب بهمن ماه ۱۳۹۰ –  در حال پیگیری است . 

لازم به ذکر است این دوفصلنامه طی موافقت هیات نظارت بر مطبوعات از تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۶ از نام “دهکده جهانی حقوق بین الملل” به نام “سلام قانون” تغییر نام یافته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.